MEB 2016 Öğretmenlerin Eş Durumu Yer Değiştirme Sonuçları

MEB 2016 Öğretmenlerin Eş Durumu Yer Değiştirme Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı 24 Ocak 2016 Akşam saat 22:26 ‘da Yaptığı Açıklamada Öğretmenlerin Mazeretlerine Bağlı Yer Değiştirme Başvuru Sonuçları Açıklandı Hemen Öğrenebilirsiniz.

24 Ocak 2016 Tarihinde MEB eş durumu tayini sonuçlarını açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından, internet sitesi atama sonuç ekranından sonuçları öğrenebilirsiniz.

Adayları uyaran MEB Bu sayfada ilan edilen atama, görevlendirme sonucu, kadrolu öğretmenler için kararname, sözleşmeli öğretmenler için görevlendirme onayı düzenlendikten sonra resmi nitelik kazanacağı özellikle belirtildi.

MEB ‘in yaptığı bir diğer uyarı ise Karşısında --- bulunan eğitim kurumları muhtemelen boşalacak eğitim kurumları olup, bu kurumlardan ayrılan olmadığı için atama yapılamamıştır denildi.

MEB Milli Eğitim Bakanlığı İKGM İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 2016 Ocak Ayı Öğretmenlerin Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Sonuçları sayfasına internet ortamından ulaşmak ve T.C. kimlik numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.