MEB KPSS Şartsız Foto Dizgi Operatörü Alıyor

MEB KPSS Şartsız Foto Dizgi Operatörü Alıyor

Milli Eğitim Bakanlığı, KPSS şartı olmadan en az lise mezunu foto dizgi operatörü alımı yapmaktadır. İlan için son başvuru 4 Ekim 2016 olarak belirtilmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS şartı aramadan Foto Dizgi Operatörü alımı yapmaktadır. İşe alımlar sınavla yapılacak olup sınav tarihi 24 Ekim 2016 olarak belirtilmiştir. İlana son başvuru tarihi ise 4 Ekim 2016 olarak paylaşılmıştır.

Foto Dizgi Operatörü alımı için :  T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlikten muaf olmak, Güncel Microsoft Office programlarını biliyor olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, En az lise mezunu olmak, 10 parmak Q ve F klavye kullanabiliyor olmak gibi şartlar işe alımlarda aranmaktadır.

İlana başvuru yaparken adaylar istenen belgeler ise; İkametgah belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Adli sicil belgesi, 4 adet vesikalık, Mezuniyet belgesi fotokopisi, Askerlik durum belgesi, Sağlık raporu olarak paylaşılmıştır.

Sınavda ise Anayasa ve 657 sayılı Kanuna ilişkin genel mevzuatlarla ilgili sorular, Genel Kültürle ilgili sorular sorulacaktır. Ayrıca adaylardan genel iş deneyimi ve kişisel özgeçmişleri istenecektir. Sınav süresince adaylardan, sınav komisyonunu önünde bulunan kapalı zarflardan birisini seçmesi istenecektir. Seçilen zarftaki görseli belli bir süre içerisinde elektronik ortamda oluşturulması adaylardan istenecek bir diğer işlemdir.

Foto Dizgi Operatörü başvurusunu yapmak için başvuru formunu doldurmak gerekmektedir. Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ise buraya tıklayınız. 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
35 Yorum