Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sekreter ve Büro Görevlisi Alacak

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sekreter ve Büro Görevlisi Alacak

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı yayınladığı ilanda sekreter ve büro görevlisi alacağını duyurdu. Sekreter alımı başvuru şartları arasında neler bulunuyor? İŞKUR Üniversite ilanına başvuru nasıl yapılacak.

İŞKUR kamu’ya sekreter alımı ve büro görevlisi alımı yapıyor. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı ilanına göre alımlar 19 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecek

Büro Yönetimi ve Sekreterlik/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı alımı 1 kişi: en az lise mezunu olması ve 18-35 yaş arasından olması gerekmektedir. 00005727167 iş ilan numarası ile başvuru alınacak

Büro Yönetimi ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı alımı 2 kişi: En az önlisans mezunu olması, 18 ile 35 yaş arasında olması istenmektedir. Başvurular 00005727184 iş ilan numarası ile yapılacak.

Beden işçisi alımı 1 kişi: En az ilkokul mezunu olması ve 18-30 yaş arasında olması gerekmektedir. 00005727146 iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

İstenen Belgeler:Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Nüfus Kayıt Örneği, İkametgah Belgesi, Adli Sicil Belgesi, Diploma veya Mezuniyet Belgesi, Emeklilik, Yaşlılık Aylığı Almadığını Gösterir Belge, Engel Durumunu Belgeleyen En Az %40 Oranlı Sağlık Kurulu Raporu, Kare kodlu veya barkodlu E-devlet çıktısı olan evraklar kabul edilecektir.

EKPSS’ye tabi ilanlara başvuranların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dörder katı olarak oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir.

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Başvurular yukarıda verilen ilan numaraları ile internet ortamında veya şahsen yapılabilir.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum