Memur Adayları 16 Bin 603 Kamu Personel Alımı Başvurularını Kaçırmayın

Memur Adayları 16 Bin 603 Kamu Personel Alımı Başvurularını Kaçırmayın

Yargıtay, Danıştay, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Ziraat Bankası, Türk Hava Yolları, Jandarma Genel Komutanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı. Memur adaylarının başvurması için hepsini bir araya getirdik.

İş İlanları Kariyer sitemizde günlük olarak kamuya yapılan tüm kamu personeli alım ilanlarını sizlere sunuyoruz. Son dönemlerde ardı arkasına yayınlanan ilanlar neticesinde takipçilerimizin büyük alımları kaçırmaması için tüm alımları sizler için bir araya getirdik.

İşte tüm kurumların yaptığı ve başvurularının devan ettiği; işçi, memur, sözleşmeli personel statülerinde kamu personeli alım ilanlarının listesi:

Danıştay Başkanlığı 85 memur alım yapacak. İlana ortaöğretim (lise), önlisans ve lisans mezunu olan memur adayları 28 Haziran tarihi ile 4 Temmuz 2017 tarihleri arasında başvurularını yapabilecek.

Cumhuriyet Üniversitesi 77 kamu personeli alımı yapacak. Başvurular 5 Temmuz 2017 tarihinde sona erecek. Lise, Önlisans ve Lisans düzeylerinden mezun olan adaylar başvurabilir.

2017/1 KPSS merkezi yerleştirmelerinde toplamda 2.780 kadro ve pozisyon yer alacak. 2.780 kadro içerisinde 244 kişi ortaöğretim mezunu, 961 kişi ön lisans mezunu ve 1575 kişi lisans mezunu memur alımı yapılacaktır. Başvurular 21 Haziran 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 3 Temmuz 2017 tarihinde itibariyle sona erecektir.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2058 memur alımı için ilanı yayınladı. Önlisans ve Lisans düzeyinden mezun olanlar ilana başvurabilecektir. İlan için başvurular 23 Haziran 2017 tarihinde başlayacak olup 4 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 1300 personel alım ilanı yayınladı. Önlisans ve Lisans mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 20-29 Haziran tarihleri arasında yapılacaktır.

Ziraat Bankası 255 personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlara Lisans mezunu olan adaylar başvurabilecek.

Yargıtay Başkanlığı 26 memur alımı yapacağını açıkladı. Lisans mezunu olan Adaylar 19 Haziran 2017 ile 23 Haziran 2017 tarihleri arasında başvuru yapabilecek.

Türk Hava Yolları 22 personel alımı yapacak. THY alımlarına lisans mezunları başvurabilecek.

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Uzman erbaş alımı yapılacak. Enaz Lise mezunları (önlisans ve lisans başvurabilir) ilana başvuru yapabilecek. Başvurmak isteyen adayların 30 Haziran 2017 tarihine kadar işlemlerini yapabilecek.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre subay ve astsubay istihdamlarında kontenjana giremeyen adaylar için ek başvuru süreci başladı. Önlisans ve Lisans mezunları bu ilana başvurabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum