Mersin Devlet Opera ve 3 Bale Sanatçı Alımı

Mersin Devlet Opera ve 3 Bale Sanatçı Alımı

Sözleşmeli Sanatçı alınacağı duyuruldu. Başvurular 02 Şubat 2017 de sona erecektir.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından Sözleşmeli Sanatçı alınacağı duyuruldu. Başvurular 02 Şubat 2017 de sona erecektir.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Sanatsal Yardımcı Eleman alınacaktır.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 1 kişi Sanatsal Yardımcı Eleman istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel Mersin olarak çalışma adresi belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

1 kişi Sanatsal Yardımcı Eleman için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları gerekmektedir.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Sanatsal Yardımcı Eleman olarak çalıştırılacak sanatçılar, Müdürlük Sanat Kurulu’nca dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır. Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

Başvurularda 1 Kişi Sanatsal Yardımcı Eleman için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 02 Şubat 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir. Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / MERSİN

Mersin Devlet Opera ve Balesi 1 kişi Sanatsal Yardımcı Eleman alım ilan kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.