Mersin Devlet Opera ve Bale 5 Kamu Personel Alıyor

Mersin Devlet Opera ve Bale 5 Kamu Personel Alıyor

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 22 Eylül 2017 de Sözleşmeli Kamu Personel alınacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup 26 Eylül 2017 de sona erecektir. En az İlkokul Mezun KPSS şartı aranmayan ilana başvurular başlamıştır.

Devlet Personel Başkanlığı ilanıdır. Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 5 Kişi Personel alınacaktır.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 5 kişi Atölye, Koro ve Orkestra sanatçı olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel Mersin çalışma adres olarak belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

5 kişi Koro ve Orkestra sanatçısı için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memuru Kanun 48. maddesinin birinci fıkrasının A bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. En az İlkokul mezun en çok Lisans mezunu olması ve bilgisayar donanımı, yazılım ve işletimi konularında belge sahibi olması gerek.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Koro Sanatçısı olarak çalıştırılacak olup Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır.

Adaylar arasından yapılacak olan başvurularda öncelik bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi olması, genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

Başvurularda 5 Kişi Kamu Personel Alımı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 26 Eylül 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir.
Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / Mersin İrtibat Telefonu: (0324) 237 86 55 olarak belirtilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.