Mersin ili Damızlık Yetiştiricileri Birliği Personel Alımı

Mersin ili Damızlık Yetiştiricileri Birliği Personel Alımı

Mersin ili Damızlık Yetiştiricileri Birliği 2 Teknik Personel Alımı yayınladı. Başvuru son tarih 19 Ekim 2016 olarak belirtildi.

Mersin ili Damızlık Yetiştiricileri Birliği alımını yapacağı 2 personelin 19 Ekim 2016 tarihine kadar istenilen belgelerle beraber İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü (Hay.Sağ Yet ve Su Ür.Şb.Md.) Yenişehir MERSİN adresine yapmaları gerekmektedir.

Başvuracak adayların Gen Kaynaklarının Korunması ve Geliştirilmesi Kapsamında Mersin İlinde uygulanmakta olan Halk Elinde Hayvan Islahı Ülkesel Projelerinde çalıştırılmak ve Mersin ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğinde istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip 2 kişi Proje Teknik Elemanı (veteriner hekim, ziraat mühendisi (zooteknist), ve veteriner sağlık/ziraat teknikeri/ teknisyeni (Hayvan Sağlığı Alanı) alınacaktır. Müracaatlar 19 Ekim 2016 tarihine kadar Mersin İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne yapılacaktır.

Adaylarda aranacak şartlar : Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, üniversiteler ile bunlara denkliği kabul edilen yurtdışında kurulu üniversitelerin ziraat fakültesi hayvansal Üretim/zootekni bölümü , veteriner fakülteleri, meslek yüksek okullarının hayvancılık bölümleri ile veteriner sağlık teknikerliği mezunu, veteriner sağlık/ziraat teknisyeni (Hayvancılık Alanı) mezunları olması, Askerlikle ilişkisinin bulunmaması veya en az 12 (oniki) ay tecilli olması, Arazi çalışmalarını yürütmeye engel halinin bulunmaması, Yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymemiş olması, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Projenin yürütüleceği il veya ilçede ikamet etmesi tercih sebebidir.

Başvuracak adaylarda Müracaat esnasında istenilen belgeler : Müracaat dilekçesi, Diploma veya Çıkış belgesinin tasdikli sureti, Nüfus Cüzdan fotokopisi,  Askerlikle ilgili durumunu gösterir belge, İkametgah Belgesi, Sürücü Belgesi, Özgeçmiş, varsa Yüksek Lisans, Doktora mezuniyet belgesinin tasdikli sureti, Sabıka Kaydı belgesi ve Sağlık raporu olarak belirlenmiştir. Mersin iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.