Mersin Üniversitesi 73 Memur Alımı

Mersin Üniversitesi 73 Memur Alımı

Mersin Üniversitesi tarafından 18 Temmuz 2017 tarihinde 73 memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular 18 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak olup 1 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Memur maaşlar döner sermaye veya özel bütçeden karşılanacaktır. Şartlar...

Mersin Üniversitesi 18 Temmuz 2017 tarihinde 53 hemşire, 5 diğer sağlık personeli, 15 sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 73 memur alımı ilanı yayınladı.

Başvurular 18 Temmuz 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 1 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak adayların Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru sırasından istenilen belgeler; başvuru formu, 2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, diploma fotokopisi, kimlik fotokopisi, fotoğraf, özel şartlarda istenen çalışma belgesi ve güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu olarak belirtilmiştir.

53 Hemşire alımı için: Fakülte ve Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak gerekmektedir. Başvurularda 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı esas alınacaktır.

5 Diğer Sağlık Teknikeri alımı için: Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, Acil Yardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir. 2016 KPSS(B) gurubu KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

15 Sağlık Teknikeri alımı için: Ameliyathane teknikerliği, Radyoloji, Anestezi, Patoloji Laboratuvar Teknikleri, Sağlık Laboratuvarı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon gibi bölümlerden mezun olma şartı yer almaktadır. Başvuruda 2016 KPSS(B) grubu KPSSP93 puan grubu dikkate alınacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.