Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Mersin Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

27 Ocak 2016 Tarihinde Mersin Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Sağlık Personeli (Eczacı) Alımı İçin İlan Yayınlandı. Başvurular 10 Şubat 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü 27 Ocak 2016 tarihinde yaptığı açıklamada personel alacağını duyurdu. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde personel alınacaktır. Sağlık personeli olarak Eczacı unvanıyla bir kişi istihdam edilecektir. Başvurular 10 Şubat 2016 tarihine kadar Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyeceği bildirildi.

Eczacı alımına başvuru için: Eczacılık Fakültesi Mezunu olmak (Lisans) Antineoplastik İlaç Hazırlama Teknikleri ve Güvenli Oda Yönetimi Eğitimi Sertifikasına sahip olmak şartları yer almaktadır. İstihdam edilecek kişinin maaşı döner sermaye gelirlerinden karşılanacağı bildirildi.

Mersin Üniversitesi  eczacı alımı başvuruları alındıktan sonra başvuran sayısı alınacak kişi sayısından fazla ise mülakat yapılacaktır. İlana başvuru için KPSS şartı aranmamaktadır.

Kamu personeli alımı haber sitesi iş ilanlarını günlük takip etmeniz halinde bütün merkezi personel atamaları ile açıktan alım yapılan tüm kamu personeli alım ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.