Mesleki Yeterlilik Kurumu Daimi İşçi Alımı 2016

Mesleki Yeterlilik Kurumu Daimi İşçi Alımı 2016

MYK Mesleki Yeterlilik Kurumu İşçi Alımı İçin 12 Şubat 2016 Tarihinde İlan Yayınladı. KPSS 60 Puan Şartı Olan İlanda 3 Kişi Alınacağı Bildirildi. Başvurular 22 Şubat 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

12 Şubat 2016 Tarihinde Mesleki Yeterlilik Kurumu personel alacağını duyurdu. Belirsiz süreli Daimi olarak kamu işçisi alımı yapacak olan MYK toplam 3 kişi istihdam edilecek. Başvurular İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden 22 Şubat 2016 tarihine kadar ilanda belirtilen işgücü istem numarası ile yapılacaktır.

Mütercim olarak 1 kişi istihdam edilecektir. İşgücü İstemi (00003092326) numarası ile yayınlanan şartlar şöyle: Yüksek Öğretim Kurumunun İngilizce Mütercim-Tercümanlık, Çevrimbilim (İngilizce), İngiliz Dili Ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı veya İngilizce Dili Eğitimi bölümünden mezun olmak. KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. Son iki yıl içinde Yabancı Dil Bilgisi Tespit Sınavı (YDS) İngilizce den en az 90 puan almış olmak. 2 yıl deneyim sahibi olmak şartları sıralandı.

2 Kişi Bilgisayar Mühendisi alımı yapılacaktır. İşgücü İstemi (00003092332) numarası ile yayınlanan şartlar şöyle belirlendi: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak. KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. Ağ teknolojileri, işletim sistemleri ve bilgi sistemleri güvenliği konuları veya PHP yazılım dili ve Oracle veritabanı konularında en az 2 yıl deneyimli olmak. Son 2 yıl içerisinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) İngilizce den en az 70 puan almış olmak şartları yer aldı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.