Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Mesleki Yeterlilik Kurumu en az lise mezunu personel Alımı ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 21 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Personel Alımı ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 21 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Mesleki Yeterlilik Kurumu personel alım ilanı yayınladı. İlana göre 5544 Sayılı MYK Kanununun 20-A maddesine dayanılarak yürürlüğe konulan Mesleki Yeterlilik Kurumunda Geçici Süreli Çalıştırmaya İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde MYK Geçici Süreli Çalıştırılacak Kişi Havuzuna ilgili ulusal yeterliliklerde tanımlı değerlendirici ölçütlerini haiz teknik uzman alınacak.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre İnşaat, İş Makinaları, Ulaştırma, Haberleşme ve Lojistik Sektörü, Metal, Elektrik elektronik, Otomotiv, Tekstil, Turizm Yiyecek ve İçecek, Bilişim Teknolojileri, İş ve yönetim, Enerji, Medya iletişim ve Toplumsal ve kişisel hizmetler olarak istihdam edileceği açıklandı.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Personel alımı için şartlar: En az lise mezunu olması ve Ulusal yeterlilik sistemi hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Başvuru yeri MYK form düzenlendikten sonra başvuru belgesinin çıktısı alındıktan sonra 21 Aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar Ziyabey caddesi, 1420. sokak No:12 Balgat-ÇANKAYA/ANKARA adresinde bulunan Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına şahsen ya da posta yolu ile ulaştırılacak. Postada yaşanılacak aksaklıklar kurumu bağlayıcı değildir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum