Milli Eğitim En Az Ortaokul Sürekli Kadro 45 Yaş Sınırı İşçi Alımı

Milli Eğitim En Az Ortaokul Sürekli Kadro 45 Yaş Sınırı İşçi Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İŞKUR resmi ilanlar sayfasında yayınlanan ilanda sürekli kadroda olmak üzere en az ortaokul mezunu olanlardan 45 yaş sınır iki farklı unvanda işçi personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanına göre Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Avni Akyol Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 45 yaş sınır en az ortaokul mezunu 1 aşçı yardımcısı ve 1 ön büro elemanı alınacaktır.

Avni Akyol Öğretmenevi personel alımında başvuru şekli ve başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 5 ağustos 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden elektronik olarak İŞKUR hizmet noktalarında şahsen veya ALO 170 hattını arayarak telefonla yapacaklardır.

Adaylar için kura çekimi 11 ağustos 2022 tarihinde Avni Akyol Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu konferans salonunda saat 14.30 da yapılacaktır.

Aşçı yardımcısı alımı için en az ortaokul en fazla lise mezunu olmak, 18 - 45 yaş arasında olmak, Ustalık belgesi veya Usta öğreticilik belgesine sahip olmak, B sınıfı sürücü belgesine SRC2 SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak, Hijyen  sertifikasına sahip olmak, En az 6 ay askerlik Solak çalıştığını belgelemek ve Düzce ilinde ikamet ediyor olmak.

Ön büro elemanı alımı için Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu, yükseköğretim kurumları, yetkili meslek kuruluşları ya da kamu kurum ve kuruluşları tarafından onaylı Bilgisayarlı Muhasebe sertifikası sahip olmak,  Hijyen  sertifikasına sahip olmak, En az 6 ay askerlik Solak çalıştığını belgelemek ve Düzce ilinde ikamet ediyor olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00006934992 ve 00006935044’tür.

Tüm ilanlar için tıklayın.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
9 Yorum