Milli Eğitim Müdürlüğü (Kamu Kuruluşları) İşçi Alımı

Milli Eğitim Müdürlüğü (Kamu Kuruluşları) İşçi Alımı

Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 08 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Hizmetli (Kamu Kuruluşları) olarak istihdam edileceği açıklandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli Hizmetli (Kamu Kuruluşları) İşçi 2 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi olması 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS ye girmiş olması gerekmektedir. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003571546 numarası ile internet veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 08 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Taleplerde 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup Taleplere EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Samsun iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Milli Eğitim İl Müdürlüğü Samsun’a istihdam edilecektir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 08 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum