Milli Eğitim Müdürlüğü Şoför Alımı

Milli Eğitim Müdürlüğü Şoför Alımı

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular Başlamış olup 16 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak Adayların son tarihi kaçırmamaları gerekmektedir.

KPSS şartı aranmayan ilana adayların başvurabileceği Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şoför (Yolcu Taşıma) olarak alınacaktır. Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan statüsünde çalıştırılmak üzere Şoför (Yolcu Taşıma) mesleğinde istihdam edilmek üzere ilköğretim mezunu, SRC2 Belgesine sahip en az 5 yıllık E sınıf sürücü belgesi olan eleman alınacaktır.

Alınacak Personel Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile İnternetten veya şahsen 16 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Şoför (Yolcu Taşıma) 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003583897 numarası ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 16 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Balıkesir iş ilanları kariyer.

Talep sayısının 3 katından fazla başvuru olması durumunda 24 Şubat 2017 tarihinde saat 10:00 ile 11:00`de Kasaplar Mah. Eski Sındırgı Cad. No :1 adresinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmet Binasında Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Talep kuraya tabi olduğu için şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.

Şartlara durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden şahsen veya iş kur internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulur.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorunlar.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum