Milli İstihbarat Teşkilatı MİT 2022 Yılı Personel Alımı Başladı! En Az Lise

Milli İstihbarat Teşkilatı MİT 2022 Yılı Personel Alımı Başladı! En Az Lise

MİT elemanı olmak için şartlar belli oldu. İşte Milli İstihbarat Teşkilatı personel alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

MİT personeli olmak için 2022 yılı başvuru ekranı açıldı. Milli İstihbarat Teşkilatı MİT personeli alımı başvuru süreci, başvuru şartları ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte MİT başvuru ekranı ve tüm detaylar.

MİT hangi bölüm mezunlarını alıyor?

MİT personeli alımı için adayların İspanyolca, İtalyanca ve Hollandaca lisans mezunu olması, diğer yabancı diller için en az lise veya dengi okul mezunu olması, herhangi lisans veya önlisans mezunu olması ile Bilgisayar, elektronik, elektrik-elektronik, elektronik ve haberleşme, matematik veya fizik mühendisliği bölümlerinden başvuru yapmak için branşlar bulunmaktadır.

mit.jpg

MİT elemanı nasıl olunur?

2022 yılı MİT elemanı olmak için şartlar belli oldu. MİT bu yıl da aşağıdaki branşlar kapsamında başvuruları alınıyor. İşte MİT personeli olmak için şartlar, süreç ve tüm detaylar.

Milli İstihbarat Teşkilatı personel alımı mezuniyetler - unvanlar

İstihbarat uzmanı alımı için Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün eğitim veren herhangi lisans mezunu olmak,

Dil uzmanı alımı için İngilizce, Fransızca, Almanca dilleri için; üniversitelerin ilgili dilde Mütercim-Tercümanlık, Dilbilim, Çeviribilim, Edebiyat bölümleri, Öğretmenlik lisans mezunu olmak, İspanyolca, İtalyanca ve Hollandaca lisans mezunu olmak, Diğer yabancı diller için en az lise veya dengi okul mezunu olmak,

Koruma ve emniyet memuru alımı için Herhangi lisans veya önlisans mezunu,

Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu veya Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olmak,

Mühendis alımı için Bilgisayar, elektronik, elektrik-elektronik, elektronik ve haberleşme, matematik veya fizik mühendisliği mezunu olmak şartları bulunuyor. Diğer şartlara aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden hemen erişim sağlayabilirsiniz.

mit-basvuru-ekrani.jpg

MİT başvurusu nasıl yapılır?

MİT kariyer sayfasında 2022 yılı Milli İstihbarat Teşkilatı personel alımı başvurunuzu yapabilirsiniz. İŞ İLANLARI KARİYER olarak MİT kariyer sayfasını aşağıdaki bağlantıdan hazırladık. İşte personel alımına dair gerekli detaylar ve süreç.

Başvuru Ekranı.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
17 Yorum