Milli Saraylar 2 Unvanda Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Milli Saraylar 2 Unvanda Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Milli Saraylar 92 kamu personel alımı kapsamında büro personeli ile koruma ve güvenlik için başvuru sonuçları da açıklandı. Milli Saraylar personel alımına ilişkin başvuru sonuç sorgulama ve tüm detaylar bu yazımızda.

Milli Saraylar bünyesinde koruma ve güvenlik görevlisi alımı ile büro personeli alımı için başvuru sonuçları açıklandı. 86 adet Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile 6 adet Büro Personeli giriş sınavı için başvuruda bulunan ve KPSS puan sıralamasına göre sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların sözlü sınav yeri, tarihi ve saatleri belirlenmiş ve Kariyer Kapısı internet sitesine yüklendi. Adaylar başvuru sonuçlarını haberimizin en altında yer alan bağlantıdan e-Devlet şifresi ile erişim sağlayarak sözlü sınav yeri, tarihi ve saatlerini hemen öğrenebilirler.

Milli Saraylar personel alımı branşları

Lisans mezunu 6 Büro Personeli alımı,

Lisans mezunu 40 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı,

Önlisans mezunu 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı,

Lise mezunu 16 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı olmak üzere 92 kadro için başvuru sonuçları açıklandı.

4 katı aday sözlü sınava çağrıldı

KPSS+ Sözlü sınava tabi tutulacak adaylar şu şekildedir: 6 Büro Personeli ile 86 Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonu için başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilen adayların KPSS puan sıralamasına göre en yüksek puana sahip adaydan başlanarak, her unvan için ayrı ayrı olmak üzere alınacak personel sayısının 4 katı kadar (368) aday sözlü sınavına çağrıldı.

Milli Saraylar personel alımı sözlü sınav nasıl olacak?

Sözlü sınavda adayların; sınav konularına ilişkin bilgi düzeyi (50), Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü (10), Liyakati, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu (10), Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı (10), Genel yetenek ve genel kültürü (10), Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı (10) olmak üzere 100 üzerinden değerlendirilecek.

Başvuru sonucu Kariyer Kapısı internet sitesine yüklendi. Adaylar e-Devlet şifreleri ile ilgili alandan başvuru sonuçlarını hemen öğrenebilirler.

Milli Saraylar Başvuru sonuç sorgulama.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum