Milli Saraylar Lise MYO Lisans Memur Alımı Nihai Sonuç Listesi Açıklandı

Milli Saraylar Lise MYO Lisans Memur Alımı Nihai Sonuç Listesi Açıklandı

Milli Saraylar Personel Alımına dair son yapılan açıklamada koruma ve güvenlik kadrosu için nihai listeler açıklandı. Milli Saraylar personel alımı sonucu atama duyurusu ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı bünyesinde memur alımı başvuru sonuçlarının ardından nihai listeler de unvanlar bazında açıklanmaya başladı. İŞ İLANLARI KARİYER olarak gerek başvurular öncesinde gerekse sonrasızda siz adaylar için tüm süreçleri ve detayları takip ediyoruz. İşte Milli Saraylar memur alımı sonucu nihai listeye dair detaylar.

Milli Saraylar memur alımı sonuçları

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı tarafından 4/B sözleşmeli personel pozisyonunda 30 adet Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanı için 18-22 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılan giriş sınavı sonucunda asıl başarılı olarak atanmaya hak kazanan aday listeleri açıklandı.

Memur atama başvuru tarihleri

Atanmaya hak kazanan adaylar aşağıda yazılı belgeleri 15 gün içerisinde (en geç 01 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 18.00’a kadar) Personel Dairesi Başkanlığına şahsen elden teslim ederek göreve başlamaları gerekiyor. İşte gerekli atama belgelerine dair detaylar.

Koruma ve güvenlik görevlisi atama belgeleri

Öğrenim/mezuniyet veya denklik belgesinin aslı veya Noter onaylı sureti ya da E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi, KPSS Sonuç Belgesi, Sağlık Kurulu Raporu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Vesikalık veya biyometrik fotoğraf, T.C. Kimlik Kartı fotokopisi, güncel tarihli SGK Tescil ve Hizmet Dökümü, Türkiye Halkbank Beşiktaş Şubesinden maaş hesabı açtırılarak hesap bilgilerinin ibrazı istenmektedir.

Atanmaya hak kazanan adaylar nihai liste

Koruma ve güvenlik görevlisi (lisans) nihai başarı listesi.

Koruma ve güvenlik görevlisi (önlisans) nihai başarı listesi.

Koruma ve güvenlik görevlisi (lise) nihai başarı listesi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.