Milli Saraylar Personel Alımı 2 İlan Başvuru ve Mülakat Sonuçları Açıklandı

Milli Saraylar Personel Alımı 2 İlan Başvuru ve Mülakat Sonuçları Açıklandı

Milli Saraylar personel alımlarına dair iki yeni duyuru yayımlandı. Personel alımı başvuru sonucu ile memur alımı sözlü sınav sonucu açıklandı. İşte sürece dair detaylar ve tüm gerekli bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Milli Saraylar Personel Alımına İlişkin Duyurular kapsamında iki yeni duyuru yayımlandı. Bir ilan için sözlü sınav sonuçları açıklanırken bir ilan için de başvuru sonuçları belli oldu. Temizlik Görevlisi ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi için başvuru ile mülakat sonuçları belli oldu. İşte detaylar.

Milli Saraylar personel alımı başvuru ve mülakat sonuçları

52 adet Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) unvanı için uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adaylar açıklandı. Öte yandan 30 adet Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanı için 18-22 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav sonuçları belli açıklandı.

52 destek personel alımı başvuru sonuçları

Milli Saraylar İdaresi bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel pozisyonunda 52 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adayların sınav yeri, tarihi ve saatleri belirlendi.

Adayların belirlenen tarih ve saatte, T.C. kimlik numarası ve fotoğraflı geçerli kimlik kartları ile birlikte uygulamalı sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

30 koruma ve güvenlik personeli alımı mülakat sonuçları

Milli Saraylar İdaresi bünyesinde 657 sayılı Kanunu 4/B maddesine göre sözleşmeli personel pozisyonunda 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanı için 18-22 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav sonuçları ve başarı puanları da açıklandı. Tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan hemen erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru ve mülakat sonuçları

Milli saraylar Dairesi Başkanlığı 2 farklı ilan için başvuru ve mülakat sonuçlarına Kariyer Kapısına e-Devlet şifresi ile giriş yapıp “Sınavlarım/Mülakatlarım” seçeneğine tıklanarak uygulamalı sınav yeri, tarihi ve saatleri görüntülenebileceği açıklandı. Haberimizin en altında ilgili bağlantıya erişim sağlayabilirsiniz.

Milli Saraylar başvuru-mülakat sonuç sorgulama.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
118 Yorum