Milli Savunma Bakanlığı 25 Kamu Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı 25 Kamu Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı ilanı 06 Nisan 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 25 kişi olarak açıklandı. Başvurular 07 Nisan 2017 de başlayacak olup 21 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir.

Milli Savunma Bakanlığına alınacak 25 Bilişim personeli olarak görevlendirilecektir. 2015 veya 2016 KPSS sınav sonuç 70 puan ve üzeri puan alan ve KPDS sınavından puanı bulunan adaylar başvurabilir.

25 kişi Bilişim personeli için şart: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik - elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak ve Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek gerekmektedir.

Başvuru yeri ve şekli: Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece bir tanesine başvurabileceklerdir. Başvurular 07 Nisan 2017 - 21 Nisan 2017 tarihleri arasında Web adresinde bulunan "Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu"nun doldurulmasından sonra fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle istenilen belgelerle birlikte en geç 21 Nisan 2017 tarihi saat 17:00'a kadar Milli Savunma Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne (Yahya Galip Cad. Bakanlıklar/ANKARA) elden teslim edilmek suretiyle yapılacaktır.

Alınacak personeller Milli Savunma Bakanlığının merkez teşkilatına görevlendirilecektir. Başvurusu kabul edilen adaylar arasında mülakat sınavı yapılacak olup mülakat tarihleri alım ile ilgili detayları aşağıda bulunan ilan kılavuzunda bulabilirsiniz.

Başvuruda istenen Belgeler: Fotoğraflı Başvuru formu ve 3 fotoğraf, Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti. (Belge aslının sunulması halinde fotokopisi Kurumca onaylanacaktır.), Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Son altı ay içinde alınmış Adli Sicil Belgesi ve Detaylı Özgeçmiş olması gerek.

Başvuracak adayların belirtilen 07 Nisan 2017 ile 21 nisan 2017 tarihleri arasında şahsen istenen belgelerle birlikte başvuru yapmaları gerek. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.