Milli Savunma Bakanlığı 3 Unvanda Sürekli İşçi Alımı (İkamet Yok)

Milli Savunma Bakanlığı 3 Unvanda Sürekli İşçi Alımı (İkamet Yok)

Milli Savunma Bakanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda sürekli kadroda en az ilkokul mezunu olmak üzere ikamet şartsız genel başvuru ile 3 unvanda işçi personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilana göre Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde Ankara ilinde istihdam edilmek üzere ülke geneli, başvuru ile ikamet şartsız sürekli kadroda en az ilkokul mezunu olanlardan 3 unvanda işçi personel alınacaktır.

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı için başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 24 Haziran 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden Online, İŞKUR hizmet noktalarından şahsen ve Alo 171 hattını arayarak telefonla yapacaklardır.

Adaylar için kura çekim işlemleri

Kura çekimi 5 Temmuz 2022 tarihinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karargah Destek Kıtalar Komutanlığının Yeni Kışla Binasında yapılacaktır.

Lastik Jant Montaj işçisi alımı için (TMY 1 kişi) En az İlkokul en fazla Lise mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Mesleki eğitim veren orta öğretim kurumlarının otomotiv ön düzen ve balans ayarcısı, mekanik ve mekanik montajcıları, motorlu taşıt bakım ve onarım işleri, otomotiv mekanikerliği bölümünden mezun olmak, ilkokul, ortaokul veya düz lise mezunu olup 3308 sayılı MEB onaylı otomotiv ön düzen ve balans ayarcısı, mekanik ve mekanik montajcıları, motorlu taşıt bakım ve onarım işleri, otomotiv mekanikerliği bölümlerinin birinden ustalık belgesine sahip olmak.

Anahtarcı alımı için (Engelli 1 kişi) En az İlkokul en fazla Lise mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Mesleki eğitim veren orta öğretim kurumlarının Anahtarcı (Çilingir) alanını içine alan bölümünden mezun olmak, ilkokul, ortaokul veya düz lise mezunu olup 3308 sayılı MEB onaylı Anahtarcı (Çilingir) ustalık belgesine sahip olmak.

İnşaat Boyacısı alımı için (Engelli 1 kişi) En az İlkokul en fazla Lise mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, (lise) inşaat teknolojisi alanı, yapı iç mekan dekorasyon dalı, inşaat, yapı, yapıcılık, kagir yapı (sıva badana ve boyacılık) bölümünden mezun olmak, inşaat teknolojisi alanı, yapı iç mekan dekorasyon dalı, inşaat, yapı, yapıcılık, kagir yapı (sıva badana ve boyacılık)bölümlerinin birinden ustalık belgesine sahip olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00006865406, 00006865430 ve 00006865289’dir.

Tüm ilanlar için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum