Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi eleman alıyor

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi eleman alıyor

Mimar Sinan Üniversitesi En az lise mezun 3 kişi Kamu personel ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 1 Kasım 2017 de sona erecektir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesine istihdam edilmek üzere en az lise mezun 3 kişi alınacaktır. Sözleşmeli personel alınacak olan ilana başvurular Şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 17 Ekim 2017 ile 01 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

3 kişi Büro görevlisi için şartlar: Ortaöğretim Kurumlarının (Lise) Muhasebe Bölümü mezunu olmak. Üniversitelerin İletişim Fakültelerinin Gazetecilik Bölümü mezunu olmak. Üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu olmak.

Kamu Personeli Sınavı KPSS P94 ve P3 sıralaması olacağından KPSS sonuç belgesi olması şart. Diploma ve mezuniyet belgesi olması şart.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binası yazı işleri bürosu adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 01 Kasım 2017 Mesai bitimine kadar ŞAHSEN başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Başvurular 08 Eylül 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte İstanbul Güzel Sanatlar Fakültesine bizzat (Şahsen) müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.