MKE Lise Mezunu 130 İşçi Alımı

MKE Lise Mezunu 130 İşçi Alımı

3 Ağustos 2016 Tarihinde Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Tarafından 130 Personel Alımı İçin İki Ayrı İlan Yayınladı. Alımlar Ankara, Çankırı ve Kırıkkale’de bulunan MKE Fabrikalarında Olacak.

3 Ağustos 2016 Tarihinde Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Tarafından 130 İşçi Alımı İçin İki Ayrı İlan Yayınladı. Alımlar Ankara, Çankırı ve Kırıkkale’de bulunan MKE Fabrikalarında Olacak.

Yayımlanan iki ilana göre kamu işçisi olarak berlirsiz daimi süreli toplam 130 personel alımı yapılacak. Başvurular İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvurular başlamış olup, 12 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir.

Tüm İlanlarda Lise ve Dengi Okul düzeyinden belirtilen kadroya uygun bir bölümden mezun olmak, Kamu Personel Sınavları KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir. Başvuru için ikamet şartı belirtilmemiş olup, Türkiye 'nin her yerinden başvuru yapılabilecek.

Çankırı İşyerlerinde: Torna Tesviye 9 işçi alımı yapılacak.

Ankara İşyerlerinde MKE Gazi Fişek Fabrikası Müdürlüğü Kaynakçılık 1, Makina 10, Mke Kapsül Fb.Md. Kaynakçılık 1, Sıhhi Tesisat 1, Torna Tesviye 1, Mke Mak. Ve Maske Fabrikası Müdürlüğü Makina 4, Kaynakçılık 1, Mke Barutsan Roket Ve Pat.Fb.Md. Elektrik 3, Kaynakçılık 2, Sıhhi Tesisat 2, Makina 2, Kimya 7 işçi alımı yapılacak.

Kırıkkale işyerlerinde: MKE Destek Tes. İşl.Md. İş Makinaları Operatörlüğü 1, Torna Tesviye 1, Kimya 1, Mke Silah Fb. Md. Cnc 2, Frezeci 1, İnşaat 1, Torna Tesviye 3, Mke Mühimmat Fb. Md. Kimya 10, Cnc 10, Torna Tesviye 5, Elektrik 4, Mke Pirinç Fb. Md. Elektrik 2, Mke Barut Fb. Md. Kimya 7, Makina 2, Mke Ağır Sil.Ve Çelik Fb. Md. Kimya 1 Kırıkkale’de bulunan MKE Ağır Silah Fabrikası Müdürlüğüne: Makine Bakım Onarım 10, Hidrolik-Pnömatik 5, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçılık 7, Kaynakçılık 1, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü 5, Endüstriyel Bakım Onarım 5, Endüstriyel Kontrol 1, Betonarme Yapı Sistemleri 1 işçi alımı yapılacaktır.

Başvuru için İşkur resmi internet sitesine üye olduktan sonra iş ilanları arasından iş yeri kamu seçildikten sonra ilanlara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
14 Yorum