MKEK İşkur İş İlanları Teknisyen Alımı

MKEK İşkur İş İlanları Teknisyen Alımı

İşkur Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Teknisyen Alım ilanı 07 Ağustos 2017 de yayınladı, Başvurular başlamış olup 16 Ağustos 2017 de sona erecektir. Başvuracak adaylar İş kurumu internet üzerinden başvuru yapabilecekler.

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü İş kurumu Üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar İnternet üzerinden 07 Ağustos 2017 ile 16 Ağustos 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Alımlarda KPSS puan sıralamasına göre yapılan merkezi yerleştirme işlemlerinde Devlet memuru kadrolarının yanı sıra kamu iktisadi teşebbüslerinin sözleşmeli personel pozisyonlarına da atamalar yapılmaktadır.

Alınacak Personel Ankara adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 16 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003948330 başvuru yapabileceklerdir.

Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Teknisyeni 1 kişi için şartlar: Lise Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS girmiş bulunuyor olması gerekmektedir. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 EKPSS Engelli adayların başvuruları kabul edilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracakların belirtilen tarih 16 Ağustos 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup iş kurumu üzerinden veya şahsen başvuru yapabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.