MSB 6 ’cı Ana Bakım Fabrikası İş İlanları

MSB 6 ’cı Ana Bakım Fabrikası İş İlanları

MSB 6 ’cı Ana Bakım Fabrikası Balıkesir İşçi Alım ilanı 09 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvuracak Adaylar için başlamış olup 18 Ağustos 2017 de sona erecektir. Alınacak işçi noter kurası ile yapılacaktır. Yapılacak görev ise Beden işçisi genel olarak belir

Balıkesir MSB 6 ’cı Ana Bakım Fabrikası İş İlanları 1 kişi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 09 Ağustos 2017 itibariyle başlamış olup 18 Ağustos 2017 de sona erecektir. Başvuracaklar internet işkur üzerinden başvurularını sonuçlandıra bilirler.

Alınacak personel Merkezi sınav ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda işverene gönderilir. Sınavda başarılı olan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Ambalajcı 1 kişi alımı için şartlar: İşkur ilan 00003952418 numara ile başvurmaları gerekmektedir. Adayların Önlisans mezun olması yeterlidir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvurmak için geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmemektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.