MSB 66 Sözleşmeli Personel Alımı! 4500 TL Net Maaş

MSB 66 Sözleşmeli Personel Alımı! 4500 TL Net Maaş

Milli Savunma Bakanlığına kamu personeli alımı yapılıyor. MSB personel alımı başvuru şartları belli oldu. MSB kamu personeli memur alımı başvuru koşulları ve tüm şartlar İş İlanları Kariyer sayfalarımızda.

Milli Savunma BakanlığıMSB” 2020 yılı memur personel alımları kapsamında sözleşmeli kadrolar için 66 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. MSB personel alımı başvuru süreci devam ediyor. MSB personel alımı başvuruları ve tüm detayları araştıran adaylar için gerekli tüm bilgileri bu haberimizde hazırladık.

MSB Personel Alımı Başvuru Süreci

Milli Savunma Bakanlığı personel alımına başvuruları 25 Kasım 2020 tarihine kadar devam ediyor. MSB personel temini için iki şekilde başvuru yapılabilecek. Birincisi; elden başvuru belgelerinin teslimi ile şahsen başvuru. İkincisi; posta yoluyla başvuru.

Posta yoluyla yapılacak başvurularda sorumluluk adaya ait olduğundan bu hususu MSB personel alımı başvurularında dikkat etmek gerekiyor. Başvurular sadece bir pozisyon için olacak. Birden fazla başvurular geçersiz olacağından adaylar sadece tek unvan için başvuru yapmaları önem arz ediyor.

MSB personel alımlarında başvuru genel ve özel şartları bulunmaktadır. Başvuru özel şartları arasında aşağıdaki hükümler bulunmaktadır. Ayrıca tüm özel şartlara ve genel şartlara aşağıdaki Başvuru Kılavuzu bağlantısından, haberimizin en altından direkt erişim sağlayabilirsiniz.

MSB Personel Alımı Başvuru Özel Şartları

Fotoğraflı Başvuru formu ve 3 fotoğraf, Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanabilecektir), Eğitimini yurtdışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin onaylı örneği, Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Son bir ay içerisinde alınmış adli sicil kaydı belgesi, Detaylı Özgeçmiş ve diğer belgeler isteniyor.

MSB Personel Alımı Başvuru Unvanları

Dijital Ofis Proje Yöneticisi, Dijital Ofis Proje Yöneticisi, Veri Tabanı Uygulama Güvenliği Uzmanı, Java Yazılım Uzmanı, Kıdemli Java Yazılım Uzmanı, Yazılım (Asp.Net) Uzmanı, WEB (Örün) Tasarım ve Grafik Uzmanı, Proje Uzmanı, Ağ (Network) Yönetim Uzmanı, Microsoft Sistem Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Sızma Testi Uzmanı, Zararlı Yazılım Analiz Uzmanı, Siber Operasyon Merkezi Uzmanı, Kıdemli Siber Operasyon Merkezi Uzmanı, Bilişim ve Test Uzmanı, DevOPS Uzmanı, Yapay Zekâ Uzmanı, Linux Sistem Yönetim Uzmanı, Kıdemli BS Güvenlik Uzmanı alınacak.

Ayrıca Geniş Alan Ağı Güvenlik Uzmanı, Siber Güvenlik Eğitim Planlama ve Tatbikat Uzmanı, Portal Yazılım Geliştirme Uzmanı, Sanallaştırma Sistemi Uzmanı, Uydu Haberleşme Sistemleri Uzmanı, Görüntü İşleme Yazılımı Uzmanı, SAP MODÜL Uzmanı (Malzeme Yönetimi), ABAP Yazılım Uzmanı, SAP PI/PO Uzmanı,  İşletim Sistemi Uzmanı,  E-Posta Sistemi Uzmanı,  Sanallaştırma Sistemi Uzmanı (HyperV),  Veri Depolama Sistemi ve SAN Uzmanı (HyperV) unvanlarında bilişim personeli alımları yapılacak.

Başvuru Kılavuzu.

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum