MSB 81 İl Başvuru 10 Şehir İstihdam En Az İlkokul Kadrolu 44 İşçi Alımı

MSB 81 İl Başvuru 10 Şehir İstihdam En Az İlkokul Kadrolu 44 İşçi Alımı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilanlarda en az ilkokul mezunu farklı unvanlarda 44 işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında adaylar için ikamet şartı yoktur.

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanlara göre Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde 10 şehirde istihdam edilmek üzere kadrolu 44 işçi alınacaktır. En az İlkokul mezunu olmak üzere alınacak personeller için başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel alımında başvuru süresi ve şekli.

Adaylar başvurularını 30 Ocak 2023 tarihine kadar İŞKUR üzerinden elektronik olarak, hizmet noktalarından şahsen ve Alo 170 hattını arayarak telefonla yapacaklardır.

Adaylar için kura çekim işlemleri 9 Şubat 2023 tarihinde 10:00 – 11:00 saatleri arasında MESB eğitim merkezi müdürlüğünde yapılacaktır.

Milli Savunma Bakanlığı hangi kadroda kaç personel alıyor.

4 Meydancı (Engelli ve TMY), 2 Mobilya Döşemecisi (Engelli ve TMY), 1 Elektrikçi (TMY), 1 Bahçıvan (TMY), 1 Aşçı (TMY), 3 Marangoz (Engelli ve TMY), 3 Elektronik Teknisyeni (Engelli ve TMY), 6 Otomotiv Elektrikçisi (Engelli ve TMY), 4 İnşaat Boyacısı (Engelli), 1 Makine Bakım Onarım Teknisyeni (Engelli), 4 Hidrolik Pnömatikçi (TMY), 1 Ambalajcı (Engelli), 1 Motor İmalat Bakım Onarım İşçisi (Engelli), 4 Yapı Yalıtımcısı (TMY), 1 Kaynakçı (Engelli), 1 Tesviyeci (Engelli), 1 Lojistik Elemanı (Engelli), 2 Saraç (Engelli), 2 Uçak Motorları Bakım Onarım Teknisyeni (Engelli), 1 Diğer Tahmil Tahliye ve Yük Taşıma İşçisi (TMY) alınacaktır.

Adaylarda aranan ortak başvuru şartları nelerdir.

En az İlkokul mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belli suçlarından mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılmış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

Başvuru ekranı.

Tüm ilanlar için tıklayın.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum