MSB 9 Temmuz Subay Temini Kesin Kayıt ve Subay Temini Eğitime Çağrı Duyurusu

MSB 9 Temmuz Subay Temini Kesin Kayıt ve Subay Temini Eğitime Çağrı Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) resmi internet sitesinde, 9 Temmuz 379 ve 380’inci dönem subay kesin kayıt ve Subay Temini (DK-6 Dönemi) eğitime çağrı duyurusu paylaşıldı.

MSB tarafından yayımlanan duyurulara göre, K.K.K. lığı 379 ve 380’inci dönem Yedek Subay kesin kayıt/eğitim planı ile Hv. K.K.’lığı subay temini (DK-6 dönemi) eğitime çağrı detayları belli oldu.

379 ve 380 inci dönem duyuru metni

379 ve 380'inci Dönem Yedek Subaylardan Komando nitelikli Muvazzaf Subay Temini seçim aşamaları tamamlanmıştır. Seçim aşamaları neticesinde başarılı olarak kayıt hakkı kazandınız.

Muvazzaf Subay Temel Eğitimi, Dağ Komd.Okl. ve Eğt.Mrk.K.lığı/Eğirdir'de icra edilecektir. Adayların 26 Temmuz 2021 tarihinde eğitim merkezine katılış yapması gerekmektedir.

Kayıt yaptırmayanların kayıt hakları iptam edilecektir.

3. Katılış ve kayıt işlemleri yukarıda belirtilen tarihlerde Kovid-19 tedbirleri kapsamında yapılacak, kayıt yaptırmayan adayların kayıt hakkı iptal edilecektir. Hâlihazırda silah altında bulunan adaylar, birliklerinden erken terhis işlemine tabi tutulacak, hizmet durum çizelgesi hazırlanarak kayıt işlemine gönderilecektir.

Duyuru metni.

Hv.K.K.lığı Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Temini (DK-6 dönemi) Eğitime Çağrı Duyurusu. Durumunuzu öğrenmek için “personeltemin” internet sitesi üzerinden sorgulama yapabileceklerdir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.