MSB 94 Sürekli İşçi Alacak! 21-25 Eylül

MSB 94 Sürekli İşçi Alacak! 21-25 Eylül

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı 94 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. MSB sürekli işçi alımı başvuruları 21 ile 25 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak. Başvuru Türkiye genelinden yapılacak.

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı 94 silahlı güvenlik görevlisi alımı yayınlayarak başvuru tarihini paylaştı. MSB sürekli işçi alımı olarak yapacağı alımda en az lise mezunu olması talep arasında bulunuyor. Başvurular 21-25 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak.

MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı taşra teşkilatı 4857 sayılı İş Kanunu ile bu Kanuna dayanılarak çıkarılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde sözleşmesi ile çalıştırılacak “Sürekli İşçi” unvanlı 94 “Silahlı Güvenlik Görevlisi” alımı yapılacaktır.

Başvuru özel şartları

Başvuru son tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış ve 33 yaşından gün almamış olmak. Lise veya dengi bir okuldan ya da bir önlisans programından mezun olmak. Başvurunun son tarihi itibarıyla 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun ilgili maddelerine göre alınmış ve geçerlilik süresi dolmamış silahlı özel güvenlik belgesine sahip olmak. Bedenen ve sıhhen yerleşim yerleri dışında ve açık arazi koşullarında gece-gündüz çalışmaya elverişli olmak.

Erkek adaylarda en az 170 cm, kadın adaylarda en az 160 cm boyunda olmak ve boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10 kilodan fazla yahut 15 kilodan az olmamak (Örneğin; 180 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 80+10=90’dan fazla, 80-15=65’ten az olmaması gerekmekte olup boy-kilo kilo bilgileri sağlık kuruluşlarınca belgelendirilmelidir).

Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak (Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik’in Sağlık Şartları başlıklı 18 inci maddesinde belirtilen hususları kapsayacak şekilde, tam teşekküllü bir Devlet Hastanesinden alınan “özel güvenlik görevlisi olur” ibareli Sağlık Kurulu Raporu ile belgelendirilmelidir).

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 21-25 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru ilan numaraları ve şehri ilan günü sayfamızdan ilan edilecektir.

Başvuru kılavuzu

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum