MSB Akaryakıt İkmal ve Nato Tesisleri Personel Alımı

MSB Akaryakıt İkmal ve Nato Tesisleri Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Tesisleri 09 Mayıs 2017 de personel alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 18 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Adaylar Lise mezun KPSS 60 puanı bulunması şart.

Ankara Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Tesisleri 09 Mayıs 2017 de 2 kişi Büro Memur alacağını açıkladı. Başvurular 09 Mayıs itibariyle başlamış olup 18 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda Lise mezunu ve KPSS P94 puan türünden 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecektir. Ankara MSB İkmal ve nato tesisleri alınacaklar için Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır.

Alınacak Personel Ankara adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 18 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003759510 numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Alınacak personeller merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Büro Memuru 2 kişi için şartlar: Lise Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puanından 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P94 en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracakların belirtilen tarih 18 Mayıs 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup iş kurumu üzerinden veya şahsen başvuru yapabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.