MSB Genel Kurmay 45 Devlet Memuru Uzman Alımı Dış Kaynak

MSB Genel Kurmay 45 Devlet Memuru Uzman Alımı Dış Kaynak

Milli Savunma Bakanlığı ve Genel Kurmay Başkanlığına yerleştirilmek üzere 45 devlet memuru alımı dış kaynaktan yapacağını yayınladı. MSB Genel Kurmay Başkanlığı alımları Milli Savunma Uzman Yardımcısı ve Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı olarak görevlend

Milli Savunma Bakanlığı ve Genel Kurmay Başkanlığı yayınlanan ilanla 45 devlet memuru alımı dış kaynaktan yapacağını duyurdu. MSB Genel Kurmay Başkanlığı alımı gerçekleştirecekleri kişilere Milli Savunma uzman yardımcısı ve Silahlı Kuvvetler uzman yardımcısı unvanı verecektir.

MSB başvuruları; ön başvurular 9 Aralık 2019 ile 10 Ocak 2020 tarihleri arasında aşağıda verilen adres üzerinden yapılacaktır. Genel ağ (İnternet) ortamı dışında dilekçe, mektup vb. yöntemlerle yapılacak ön başvurular kabul edilmeyecek, bu dilekçelere cevap verilmeyecek ve işlem yapılmayacaktır.

Şartlar; 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle, 35 yaşını doldurmamış olmak (01 Ocak 1984 ve daha sonra doğmuş olanlar). Nitelik tablosunda bulunan her bir kadro unvanı için belirlenen niteliklere sahip olmak. (eşdeğer bölümler kabul edilmeyecektir.)

msb-genel-kurmay-1.jpgmsb-genel-kurmay-2.jpgmsb-genel-kurmay-3.jpgmsb-genel-kurmay-4.jpg

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 2018 ve 2019 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarından (KPSS), nitelik tablosunda belirtilen ilgili puan türlerinden en az 70 puan almış olmak.

MSB başvuru kılavuzu için tıklayın. MSB başvuru adresi için tıklayın.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum