MSB Lise, Önlisans ve Lisans Mezun 281 Kütüphaneci Memur Alımı

MSB Lise, Önlisans ve Lisans Mezun 281 Kütüphaneci Memur Alımı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesine lise, önlisans ve lisans mezunları arasından 281 askeri memur alımı (Kütüphaneci) yapılacağı duyuruldu. Alım Hava, Deniz ve Kara kuvvetleri komutanlıklarına yapılacaktır.

MSB, Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesi lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından 281 askeri memur alımı yapılacağı duyuruldu. Milli Savunma Bakanlığı Deniz, Kara ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları askeri memur alımlarına başvuru şartları arasında neler bulunuyor? Şehirlere kadro ve branş bazda dağılımlar tablo halinde verilmiştir. Başvuru adresi link halinde ilave edildi.

Alınacaklar Kütüphaneci, uzman, mühendis, öğretmen, psikolog, tekniker, istatistikçi, hizmetli, berber, veri hazırlama ve kontrol işletmeni ve terzi branşlarında görevlendirilecektir.

İstanbul, İzmir, Balıkesir, Ankara, Diyarbakır, Batman, Yalova Kocaeli, Malatya, Tokat ve Burdur şehirlerine alım gerçekleşecektir.

Başvurular internet ortamında 30 Aralık 2019 ile 31 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Genel Ağ haricinde yapılan başvurular (Dilekçe, mektup vb. yöntemlerle) kabul edilmeyecek ve bu dilekçelere cevap verilmeyecektir.

msb-1.jpgmsb-2.jpgmsb-3.jpgmsb-4.jpgmsb-5.jpg

MSB başvuru kılavuzu için tıklayın. MSB başvuru için tıklayın.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.