MSB Pertem Askeri Personel Alımı Başvuruları 10 Kasım Son

MSB Pertem Askeri Personel Alımı Başvuruları 10 Kasım Son

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin resmi internet sayfasında askeri personel alımı yapılacağı ilan edildi. Yayınlanan ilan içeriğinde başvuruların alındığı ve ön başvuruları 10 Kasım’da biteceği paylaşıldı. MSB askeri alımlar için tüm detaylar haberim

MSB askeri alımlar için yeni ilan yayınlayarak başvuru almaya başladı. Milli Savunma Bakanlığı ön başvuruları 10 Kasım 2020 tarihine kadar alacak. MSB Pertem askeri personel alımı başvuru şartları kılavuz ile birlikte adayların erişimine açtı.

Genel başvuru şartları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zamanaşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adlî sicilden çıkartılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinin A fıkrasının 7'nci bendi kapsamında sevk edileceği hastaneden sağlık raporu almak.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonuçları olumlu olmak. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak. Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

MSB askeri personel alımı başvuru kılavuzu

msb-pertem-askeri-alimlar.jpg

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
9 Yorum