Muğla Belediye Başkanlığı Personel Alımı

Muğla Belediye Başkanlığı Personel Alımı

Muğla Yatağan Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular16 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır.

Yatağan Belediye başkanlığı Beden İşçisi ( Genel ) 1 Personel alacağını açıkladı. Bu ilana Durumu sadece Engelli Olanların Başvurabileceği iş pozisyonu için Başvurular 16 Ocak 2017 Tarihinde Mesai bitiminde sona erecektir. Başvuracak adayların İlköğretim Mezunu Olma Şartı aranmaktadır. Çalışma Adresi Muğla Yatağan dır.

Başvuruda bulunacak adayların İlköğretim bir okuldan mezun olması gerekmektedir. KPSS şartı yoktur, Tüm belgelerin ilgili kamu kurum kuruluşuna kuradan önce teslim edilmelidir. Kura yeri ve tarihi Yatağan Belediye Başkanlığı Toplantı salonunda 27 Ocak 2017 Tarihinde Cuma günü saat 13:00 - 14:00 Yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adayların şahsen veya işkur 00003541980 İlan numarası ile işkur internet sitesi üzerinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzerine hiçbir haklı sebep göstermeden sınava katılmayan veya red eden adayların öncelik hakkından mahrum kalacağı gibi ikinci defada yararlanma imkanı olmayacaktır. Öğrenim durumu ve yabancı dil Tecrübe, Öncelik durumu, mesleki vb. Koşulları taşıyan Adaylar Öncelikli olup Verdikleri bilgileri Sınavı Düzenleyen ilgili Kamu Kurum Kuruluşuna Tüm Belgelerini Yazılı veya sözlü sınav Öncesi eksiksiz ve bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır. Muğla iş ilanları kariyer.

Başvuruda bulanan adayların aday başvurusunda belirttiği Bilgileri belgelemeyen yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.