Mülakat Yok 294 Devlet Memuru Alımı! Resmi Başvuru Kılavuzu

Mülakat Yok 294 Devlet Memuru Alımı! Resmi Başvuru Kılavuzu

Kamu kurumu bünyesinde 8 farklı iş için görevlendirilmek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince istihdam edilmek üzere 294 Memur alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Memur alımı başvuru süreci yazımızda bulabilirsiniz.

Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 17 Büro Personeli Destek personeli,  1 Teknisyen 2 Acil Tıp Teknisyeni, 42 Hemşire, 25 Koruma Güvenlik Görevlisi, 1 Veteriner Hekim, 24 Sağlık Teknikeri olmak üzere toplam 294 sözleşmeli memur alımı gerçekleştirilecektir.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını belirtilen başvuru tarihlerinde Ondokuzmayıs Üniversitesi Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı internet adresi üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

294 Sözleşmeli Memur Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar iş başvurularını 30 Ekim 2023 tarihi son başvuru günü dahil iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Başvuru Kılavuzunda belirtilen iş başvuru adreslerinin dışında farklı yollarla yapılacak iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Üniversite Sözleşmeli Memur Alımı Başvuru Koşulları Neler?

Sözleşmeli 294 Memur alımı için adaylarda aranan genel başvuru koşulları;

3 Büro Personeli, Yükseköğretim kurumlarının Önlisans Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik veya Sağlık Kurumları İşletmeciliği programlarının herhangi birinden mezun olmak.

14 Büro Personeli, Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme veya İktisat Fakültelerinin herhangi bir bölümünden veya Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca bu bölümlere denk kabul edilen Lisans bölümlerinin birinden mezun olmak.

18 Destek Personeli Hasta Bakımı Erkek -Ortaöğretim kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanı “Hasta Bakımı”, Sağlık Hizmetleri Alanı “Sağlık Bakım Teknisyenliği” ve “Hemşire Yardımcılığı” Dallarının birinden mezun olmak.

2 Destek Hasta Bakıcı Kadın Ortaöğretim kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanı “Hasta Bakımı”, Sağlık Hizmetleri Alanı “Sağlık Bakım Teknisyenliği” ve “Hemşire Yardımcılığı” Dallarının birinden mezun olmak. 

1 Destek Personeli Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu’na göre düzenlenen Sıhhi Tesisat alanında MEB, Üniversite veya Mesleki Yeterlilik Kurumlarının herhangi birinden alınmış sertifikaya sahip olmak. 

10 Erkek Destek Personeli, Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu’na göre düzenlenen Bahçe Bakımı/Bahçıvanlık/Peyzaj Bahçıvanlığı/Süs Bitkileri Yetiştirme ve Bakımı/Park Bahçe ve Koruların Bakımı/Park ve Bahçe Bitkileri Yetiştiriciliği alanında MEB, Üniversite veya Mesleki Yeterlilik Kurumlarının herhangi birinden alınmış sertifikaya sahip olmak. 

2 Destek Personeli Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu’na göre düzenlenen Metal Doğrama alanında MEB, Üniversite veya Mesleki Yeterlilik Kurumlarının herhangi birinden alınmış sertifikaya sahip olmak. 

3 Erkek Destek Personeli Alımı Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. -3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu’na göre düzenlenen Kaynakçılık alanında MEB, Üniversite veya Mesleki Yeterlilik Kurumlarının herhangi birinden alınmış sertifikaya sahip olmak. 

2 Erkek Destek Personeli, Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu’na göre düzenlenen Seramik Karo Kaplamacı alanında MEB, Üniversite veya Mesleki Yeterlilik Kurumlarının herhangi birinden alınmış sertifikaya sahip olmak. 

3 Destek Personeli Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu’na göre düzenlenen Boyacılık ve Yüzey Hazırlama ve/veya Boya, Boyacılık ve Yüzey Hazırlama alanlarında MEB, Üniversite veya Mesleki Yeterlilik Kurumlarının herhangi birinden alınmış sertifikaya sahip olmak. 

1 Destek Personeli Erkek Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. -3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu’na göre düzenlenen Sıvacı alanında MEB, Üniversite veya Mesleki Yeterlilik Kurumlarının herhangi birinden alınmış sertifikaya sahip olmak. 

105 Destek Personeli Erkek personel alımı için Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. Açık ve kapalı alanlardaki her türlü temizlik, basit bakım ve onarım, bahçe bakımı ve düzenlemesi, dağıtım, taşıma ve diğer işleri yürütebilmek. -“Bulaşıcı hastalığı ile temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve engeli bulunmamaktadır” ibareli Tam Teşekküllü hastanelerden alınacak sağlık kurulu raporu. (Atanmaya hak kazanma durumunda istenecektir.) 

30 Destek Kadın Personel Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. -Açık ve kapalı alanlardaki her türlü temizlik, basit bakım ve onarım, bahçe bakımı ve düzenlemesi, dağıtım, taşıma ve diğer işleri yürütebilmek

5 Destek Erkek Personel Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. -MEB, Üniversite veya Mesleki Yeterlilik Kurumlarının herhangi birinden alınmış “Aşçı” sertifikasına sahip olmak. 

1 Teknisyen Erkek Ortaöğretim Kurumlarının meslek liseleri veya teknik liselerin Elektrik bölümünden mezun olmak.

2 Acil Tıp Teknisyeni Sağlık Meslek Liselerinin Acil Sağlık Hizmetleri Alanı, Acil Tıp Teknisyenliği veya İlk ve Acil Yardım Teknisyenliği dallarının birinden mezun olmak.

42 Hemşire Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak. -7/24 saat esasına göre çalışmasına engel durumu olmamak. -Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.

21 Koruma Güvenlik Erkek ve 4 Koruma Güvenlik Kadın Yükseköğretim kurumlarının herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde yer alan şartları taşımak. 7/24 saat esasına göre çalışmasına engel durumu olmamak.

1 Veteriner Hekim Yükseköğretim kurumlarının Veteriner Fakültesi mezunu olmak.

1 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknolojileri ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

7 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği Önlisans Programlarının birinden mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Diyaliz programı ön lisans mezunu olmak.

1 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Radyoterapi programı ön lisans mezunu olmak.

2 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknolojileri ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

7 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının İlk ve Acil Yardım ön lisans programından mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Diş Protez Teknolojisi, Diş Protez veya Diş Protez Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

1 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının İlk ve Acil Yardım ön lisans programından mezun olmak.

2 Sağlık Teknikeri Yükseköğretim kurumlarının Eczane Hizmetleri, Eczacılık Hizmetleri, Eczane Teknikerliği Önlisans Programlarının birinden mezun olmak.

Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Sözleşmeli Memur Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum