Mülakatsız Güncel Kamu Memur Alımı Başvuruları Alınıyor (KPSS 55)

Mülakatsız Güncel Kamu Memur Alımı Başvuruları Alınıyor (KPSS 55)

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 55 puanla olmak üzere mülakatsız güncel kamu memur alımı başvuruları alınıyor. Kimler sözleşmeli memur alımına başvurabilir? İşte sürece dair detaylar ve başvurular.

Kamu üniversitesi bünyesinde 4/B sözleşmeli kamu personel alımı başvuruları alınıyor. Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 55 puan şartı ile adayları ikamet şartsız başvuru yapabileceği kadrolara dair süreci ve şartları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte Sakarya Üniversitesi kamu memur alımı başvuruları ve tüm detayların yer aldığı haber.

Kamu memur alımı genel şartlar

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması, KPSSP94 puanına sahip olması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması olumlu sonuçlanması ile görevini yapmasında akli, fiziki bir engeli bulunmaması şartları yer almaktadır.

Sakarya Üniversitesi 4/B memur alımı mezuniyetler

Kamu üniversitesi 5 Destek Personeli alımına başvuru için adayların Lise ve Dengi okul mezunu olması gerekiyor. KPSSP94 puan türünden ise adayların en az 55 puan alması gerekiyor. Hijyen Belgesine sahip olması, askerliğini yapmış olması veya ilişiği bulunmaması ile 30 yaşını doldurmamış olması şartları var.

Sözleşmeli personel memur alımı başvuru tarihleri

Sakarya Üniversitesi kamu personel alımı için başvurular 31 Mayıs’a kadar yapılabilecektir. Adaylar başvurularını ikamet şartsız olmak üzere şahsen yapmaları gerekiyor. İşte gerekli bilgilere ulaşabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sakarya-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.