Mülakatsız Güncel Kamu Personeli Memur Alımı Online Başvuruları Alınıyor

Mülakatsız Güncel Kamu Personeli Memur Alımı Online Başvuruları Alınıyor

Kamuya yeni ve güncel kamu personeli memur alımı online başvuruları alınıyor. Kamu üniversitesi sözleşmeli 4/B memur alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte başvurular.

Mülakatsız kamu personeli memur alımı online başvuruları devam ediyor. Adaylar kamu üniversitesi için KPSS zorunluluğu olmadan başvurularını yapabilirler. İşte Marmara Üniversitesi 4/B sözleşmeli Bilişim Personeli Alım alımı şartları, başvurular ve tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kamu personel alımı Sınav - Maaş – Kontenjan durumları

1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 3 katına kadar maaş, 1 Kıdemli Ağ Uzmanı alımı için 3 katına kadar maaş, 1 Sistem Uzmanı alımı için 2 katına kadar maaş verilecek. Bir kat maaş NET olarak 11 bin 488 TL’dir. Bu kadrolarda 2 ve 3 katı maaş verilecektir.

KPSS şartı aranmamaktadır. KPSS puanı olmayanlar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaktır. YDS puanı olmayanlar ise “0” olarak baz alınacaktır.

Personel alımı (genel şartlar)

Marmara Üniversitesi 4/B memur alımı için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olması gerekiyor.

Marmara Üniversitesi memur alımı başvuru mezuniyet şartları

Adayların bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden veya diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunu olması şartı var.

Kamu memur alımı başvuru tarihleri

Marmara Üniversitesi memur alımı için adaylar başvurularını 24 Mayıs 2022 tarihine kadar online olarak başvurularını yapabilirler. İşte sürece dair gerekli tüm detayların, başvuru belgelerinin yer aldığı başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/marmara-universitesi-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.