Mülakatsız Güvenlik Mühendis Tekniker Teknisyen Büro Destek Personeli Alımı

Mülakatsız Güvenlik Mühendis Tekniker Teknisyen Büro Destek Personeli Alımı

Kamu kurumu bünyesinde lise, önlisans ve lisans mezunu memur alımı başvuruları alınıyor. Kamu memur alımı başvuruları kapsamında mülakatsız atama yapılacak. İşte süreç ve tüm detaylar.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi bünyesinde sözleşmeli kamu personel alımı başvuruları alınıyor. KPSS sırasına göre atama yapılacak. Mülakatsız lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.  Kamu kurumu için Mühendis alımı, Tekniker alımı, Teknisyen alımı, Büro Personeli alımı, Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı ve Destek Personeli alımına dair tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu memur alımı (genel şartlar)

657 DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, 2022 KPSSP3, KPSSP93, KPSSP94 puanı olmak gerekiyor. Puan ve mezuniyet detayları da şu şekildedir:

Alaaddin Keykubat Üniversitesi sözleşmeli personel alımı mezuniyetler

1 Mühendis alımına bilgisayar mühendisliği, bilişim sistemleri mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, kontrol ve otomasyon mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği lisans, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak,

1 Tekniker alımına seramik bölümü ön lisans programından mezun olmak, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak,

1 Tekniker alımına elektronik haberleşme, telekomünikasyon, haberleşme, haberleşme teknolojisi, elektronik haberleşme teknolojisi önlisans, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak,

1 Teknisyen alımına Ortaöğretim Kurumlarının grafik ve fotoğraf alanından mezun olmak, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak,

1 Büro Personeli alımına gazetecilik bölümü lisans, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak,

1 Büro Personeli alımına Türkçe Öğretmenliği lisans mezunu olmak, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak,

1 Büro Personeli alımına İşletme Bölümü lisans mezunu olmak, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak,

1 Büro Personeli alımına Maliye Bölümü lisans mezunu olmak, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak,

2 Büro Personeli alımına Maliye Bölümü lisans mezunu olmak KPSS en az altmış 60 puan almış olmak,

3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) alımına lise mezunları, kırk (40) yaşını doldurmamış olmak, 170 cm’den kısa olmamak, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak şartıyla başvurabilir.

2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Kadın) alımına başvuru için lise mezunu olmak, (40) yaşını doldurmamış olmak, 165 cm’den kısa olmamak, vardiyalı çalışma düzenini kabul etmek, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak şartıyla başvurabilir.

2 Destek Personeli (Kadın) (Temizlik) alımına lise mezunları, (40) yaşını doldurmamış olmak, KPSS en az altmış 60 puan almış olmak şartıyla başvurabilir.

1 Destek Personeli (Erkek) (Temizlik) alımına liselerin tarım alanından mezun olmak ya da ilan tarihi itibari ile herhangi bir liseden mezun olmak, (45) yaşını doldurmamış olmak, ilan tarihi itibariyle en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2022 yılı kamu personeli seçme sınavına katılmış olmak şartları var.

Memur alımı başvuru süreci

Alaaddin Keykubat Üniversitesi bünyesinde kamu personel alımı başvuruları gerekli başvuru belgeleri ile birlikte 23 Ocak 2023 tarihi dahil olmak üzere yapılabilecektir. Başvurular “Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi No: 80 Alanya/ANTALYA” adresine şahsen ya da posta ile olacak.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/alaaddin-keykubat-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum