Muş Varto Kaymakamlığı 5 Personel Alımı

Muş Varto Kaymakamlığı 5 Personel Alımı

2 Nisan 2016 Tarihinde SYDV Muş Varto Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 15 Nisan 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Muş İli Varto İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 2 Nisan 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Büro personeli olarak 2 kişi, Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak 3 kişi olmak üzere toplam 5 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 15 Nisan 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 20 Nisan 2016 tarihine sona erecektir.

Muş Varto SYDV Büro Görevlisi alımı için: 4 Yıllık Yüksek Öğretim ve üzeri lisans diplomasına sahip olmak. İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop, vb.) kullanabiliyor olmak ve başvurusu sırasında belgelendirmek. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. Başvuru tarihi itibariyle Muş İli sınırları içerisinde en az 6 aydır ikamet ediyor olması gerekmektedir. Adaylar Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Büro Görevlisi Unvanlarından birine başvuru yapabilecek olup her ikisine birden başvuramayacaklardır.

Muş Varto SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: Eğitim Fakültesi Mezunları, Mühendislik Fakültesi Mezunları, Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Mezunları ilana başvurabilecektir. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. Başvuru tarihi itibariyle Muş İli sınırları içerisinde en az 6 aydır ikamet ediyor olması gerekmektedir.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için SYDV resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.