Müze Müdürlükleri 164 İşçi Alımı İşkur İş İlanları

Müze Müdürlükleri 164 İşçi Alımı İşkur İş İlanları

İzmir, Muğla, Afyonkarahisar, Aydın ve Diyarbakır Müze Müdürlüğü İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Bay/Bayan Kamu işçi alımı yapacaktır. Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup 164 kişi alınacaktır. İlan Metni aşağıda verilmiştir.

İzmir 15 kişi, Muğla 7 kişi, Afyonkarahisar 20 kişi, Aydın 10 kişi ve Diyarbakır 112 kişi Müze Müdürlüğü İlkokul, Lise ve Üniversite mezun KPSS Şartsız işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuracak adaylar ilan kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir. Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kültepe Kazı Başkanlığı 164 işçi alımı yapacaktır. Alınacak Personeller 132 Kişi işçi olup 32 kişi Engelli olmak üzere toplam 164 kişi olarak görevlendirilecektir.

Alınacak personeller İzmir Ulacak Höyük, Muğla Beçin Kazı başkanlığı, Afyonkarahisar Amorium kazı başkanlığı, Aydın NYSA kazı başkanlığı ve Diyarbakır Körtik Tepe kazı başkanlığı Müze Müdürlüğü adreslerine istihdam edilecektir.

Müzeler Genel Müdürlüğü Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar: Okur yazar, İlkokul, Lise, Önlisans, Lisans olması ve 18 yaşını doldurması yeterlidir.Daha önce arkeolojik kazılarda tecrübesi (Tercih Sebebidir) olan ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, 2 adet resim, Sabıka kaydı, Öğrenim durum belgesi, SGK belgesi ve Adli sicil belgesi sunacaktır. İlan Metni Aşağıdaki Link adresinde bulunmaktadır.

Müze Müdürlükleri kazı başkanlığına başvuracaklar Arazi şartlarında, toz, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir. 2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanunu ve kültür ve tabiat varlıklarıyla ilgili yapılacak yüzey araştırması, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından verilen kazı heyet listesinde yer almış olması tercih sebebidir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kayseri Kültepe Kazı Başkanlıklarına Başvurular 09 Ağustos 2017 de başlayacak olup 30 Ağustos 2017 tarihinde son bulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum