Müzeler Genel Müdürlüğü 50 Kamu İşçi Alımı Temmuz 2017

Müzeler Genel Müdürlüğü 50 Kamu İşçi Alımı Temmuz 2017

Müzeler Genel Müdürlüğü İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Bay/Bayan Kamu işçi alımı yapacaktır. Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup 30 Kişi Aşıklı ve 20 kişi Kaunos Kazı Başkanlığına olmak üzere Toplam 50 kişi alınacaktır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müzeler Müdürlüğü İlkokul, Lise ve Üniversite mezun KPSS Şartsız işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuracak adaylar Aşağıda bulunan ilan kılavuzunu incelemeleri gerekmektedir. Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Aşıklı Kazı Başkanlığı 30 kişi ve Kaunos Kazı Başkanlığı 20 kişi işçi alımı yapacaktır. Alınacak Personeller 50 Kişi Vasıfsız işçi olarak görevlendirilecektir.

Alınacak personeller Muğla ve Aksaray  adreslerine istihdam edilecektir. Müzeler Genel Müdürlüğü Kültepe Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar: 30 kişi Vasıfsız okur yazar, İlkokul, Lise, Önlisans, Lisans olması ve 18 yaşını doldurması yeterlidir.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, 2 adet resim, Sabıka kaydı, Öğrenim durum belgesi, SGK belgesi ve Adli sicil belgesi sunacaktır. İlan Metni Aşağıdaki Link adresinde bulunmaktadır.

Muğla Kaunos Kazı Başkanlığı 20 Kişi alacaktır. Başvuruları 03 Temmuz 2017 de başlayacak olup 20 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecektir. Başvurulacak adres, kişi ve detaylı bilgi link adresinde mevcuttur.

Aksaray Aşıklı Kazı Başkanlığı 30 kişi alacaktır. Başvuruları 30 Haziran 2017 itibari ile başlamış olup 03 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru iletişim numaraları, adresi ve detaylı bilgi link adresindedir.

Aksaray Aşıklı ve Muğla Kaunos kazı başkanlığına başvuracaklar Arazi şartlarında, toz, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir. 2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanunu ve kültür ve tabiat varlıklarıyla ilgili yapılacak yüzey araştırması, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından verilen kazı heyet listesinde yer almış olması tercih sebebidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum