Müzeler Genel Müdürlüğü 55 İşçi Alımı Haziran 2017

Müzeler Genel Müdürlüğü 55 İşçi Alımı Haziran 2017

Müzeler Genel Müdürlüğü Kazı Başkanlığı 55 işçi alımı yapacaktır. Başvuracak adaylar İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olması ve KPSS şartı aranmamaktadır. Başvurular Başlamış olup 04 Haziran 2017 de sona erecektir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kibyra Kazı Başkanlığı Burdur ve Çankırı Kazı Başkanlığı işçi alım ilanı yayınladı. Alınacak 55 kişi Arkeolojik kazı ve temizlik işlerinde çalışacak olup 10 kişi Çankırı’ya ve 45 kişi Burdur adresine olmak üzere toplam 55 kişi olarak istihdam edilecektir. Başvurular Başlamış olup Çankırı için başvuru son tarih 30 Haziran 2017 ve Burdur Kibyra için 04 Haziran 2017 olarak açıklanmıştır.

55 kişi vasıfsız ve Vasıflı işçi Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kibyra Kazı Başkanlığı Burdur ve Çankırı Kazı Başkanlığına alınacaklar için başvurular başlamış olup 04 Haziran 2017 Burdur için 30 Haziran 2017 Çankırı için son tarih açıklanmıştır.

Başvuru yeri ve şekli: Çankırı başvurusu için Çorak yerler mevkii ve görüşülecek kişi Ayla sevim erol dur. İrtibat numarası kılavuzda mevcuttur. Burdur için kibyra kazı antik kenti Gölhisar irtibat kişi Şükrü özü doğru olarak belirtilmiştir. Başvurular Şahsen Yapılması gerekmektedir.

Başvurular yukarda verilen adres ve kişilere şahsen yapılacaktır. Müzeler Genel Müdürlüğü Kibyra Kazı Başkanlığı Burdur ve Çankırı Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar : Türkiye Cumhuriyetine Kayıtlı Vatandaş olması, T.C. No Gösterir nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık kurulu raporu ve adli sicil kaydı sunacaktır.

Kibyra Kazı Başkanlığı Burdur ve Çankırı Kazı Başkanlığı alınacak personelin çalışma şekli ve çalışma yeri : Başvuruya alınacak 55 personel olup İlkokul, Lise, Ön lisans ve Lisans mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı bulunmamaktadır. Beden İşçisi, Restoratör, Arkeolog ve Antropolog olarak görev yapabilecek personel alınacaktır. Çalışma süresi 08: 00 ile 17: 00 arasında Hafta içi olarak belirtilmiştir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlık ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kibyra Kazı Başkanlığı Burdur ve Çankırı Kazı Başkanlığı 55 işçi alımı müracaat koşulları: 18 Yaşından büyük olması, Arazi şartlarında çalışa bilecek, toza, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir.

2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanun ve kültür ve tabiat varlık ile ilgili yapılacak yüzey araştırması ve incelemesi, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğünün verdiği kazı heyet listesinde Bulunması tercih sebebidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum