MYK Uzman Personel Alımı 2016

MYK Uzman Personel Alımı 2016

29 Ocak 2016 Tarihine Kadar Mesleki Yeterlilik Kurumu Proje Uzman Personel Alımı İçin Başvurular Devam Edecektir. Kıdemli ve Kıdemsiz Toplam 4 Kişi İstihdam Edilecektir.

Kamu Personeli Alımı olarak tüm kamu personel alım ilanlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Mesleki Yeterlilik Kurumu yayınlamış olduğu personel alım ilanında toplam 4 kişi istihdam edeceğini açıkladı. Kurum başvuruları 29 Ocak 2016 tarihine kadar kabul edecektir.

Doğrudan Hibe Uzmanı alımı için: Üniversitelerin iktisat, işletme, maliye, bankacılık-finans, muhasebe  bölümlerinden birinden mezun olmak. İngilizce için son başvuru tarihinden itibaren 5 yıl içinde YDS’den en az 70 puan almış olmak. Muhasebe ve finansman konularında en az 5 yıl çalışmış olmak.

Hibe Uzmanı alımı için: Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinden birini bitirmiş olmak. İngilizce için son başvuru tarihinden itibaren 5 yıl içinde YDS’den en az 70 puan almış olmak.

Avrupa Birliği’nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA-IV) çerçevesinde finanse edilen “Ulusal Mesleki Yeterlilik Sisteminin Güçlendirilmesi ve Türkiye Yeterlilikler Çerçevesinin Uygulanması (UYEP-II)”  projesinin hibe bileşenlerinden biri olan ve uygulama bitiş tarihi 19 Temmuz 2017 olarak belirtildi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.