Namık Kemal Üniversitesi 17 Memur Alacak

Namık Kemal Üniversitesi 17 Memur Alacak

Tekirdağ Lise, önlisans ve lisans mezun tekniker ve Hemşire alım ilanı 14 Kasım 2017 de Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlandı.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 17 kişi Kamu Personel Alım (Sağlık Personeli) ilanı yayınladı. Alınacaklar 16 kişi hemşire ve 1 kişi tekniker olmak üzere toplam 17 kişi Memur alım ilanı 14 Kasım 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar Lise, Ön lisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 29 Kasım 2017 kadar yapmaları gerek.

Başvuru formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart.

Adaylarda aranan bazı şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Sözleşmeli 6 Personel alımı için şartlar: Lise, Önlisans ve Lisans Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Makine bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile ilgili geniş bilgi kılavuzda yer almaktadır.

Adayların başvurularını web adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.