Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi'nde 12 Sağlık Personeli Alımı

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi'nde 12 Sağlık Personeli Alımı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi tarafından Hemşire, Sağlık Teknikeri, Röntgen Teknisyeni (Tıbbi Görüntüleme Teknikleri) ünvanlarında 12 sağlık personeli alımı yapacak.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi, bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesine göre toplam 12 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Alınacak Pozisyonlar ve KPSS Şartları

  • 6 Hemşire: 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan (P3) en az 60 puan almış olmak, Hemşirelik Fakültesi veya ilgili bölümlerden mezun olmak.
  • 1 Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Hizmetleri): 2022 KPSS'den (P93) en az 60 puan almış olmak, Ameliyathane Hizmetleri Teknikerliği programından mezun olmak.
  • 3 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter): 2022 KPSS'den (P93) en az 60 puan almış olmak, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik programından mezun olmak.
  • 2 Röntgen Teknisyeni (Tıbbi Görüntüleme Teknikleri): 2022 KPSS'den (P93) en az 60 puan almış olmak, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak.

Genel ve Özel Şartlar

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, belirli suçlardan hüküm giymemiş olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması (erkek adaylar için), görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca, KPSS şartını sağlamaları, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları, vardiyalı çalışmaya engel durumları olmaması ve 657 sayılı Kanun'un 4/B maddesine aykırı bir durumlarının bulunmaması gerekmektedir. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olması da aranan şartlar arasındadır.

Başvuru Süreci ve Değerlendirme

Başvurular, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapılacaktır. Adayların beyan ettikleri KPSS sonuçları ÖSYM tarafından teyit edilecektir. Başvuruların değerlendirilmesi KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre yapılacak ve sonuçlar kurumun internet adresinde ilan edilecektir.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Hakkında

Tekirdağ'da hizmet veren Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi, bölgenin önemli sağlık kuruluşlarından biridir. Hastane, sunduğu geniş sağlık hizmetleri ve uzman kadrosuyla dikkat çekmektedir. Bu alımlarla, hastane hizmet kalitesini daha da yükseltmeyi hedeflemektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.