Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

6 Ocak 2016 Tarihinde Namık Kemal Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli (Hemşire) Alımı İlanı Yayınlandı. Başvurular 20 Ocak 2016 Tarihine Kadar İstenen Belgelerle Beraber Şahsen Yapılacaktır.

Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 6 Ocak 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Sağlık Personeli (Hemşire) olarak 28 kişi istihdam edileceği duyuruldu. Başvurular Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacak olup, farklı şekilde başvuru alınmayacağı belirtildi.

Üniversitelerin Hemşirelik Lisans programından mezun olanlar arasından 26 kişi, Liselerin hemşirelik bölümünden mezun olanlar arasından 2 kişi olmak üzere toplam 28 kişi işe alınacaktır.

Lisans mezunu 25 kişi hemşire alımında herhangi bir tecrübe şartı aranmamakta olup, diğer 3 hemşire alımı için farklı birimlerde tecrübe şartı aranmaktadır. Başvurular alındıktan sonra KPSS puanı esas alınarak hak kazananlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşme yapılacaktır. Herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.