Namık Kemal Üniversitesi/Hastanesi KPSS 50 En Az Lise 49 Personel Alıyor

Namık Kemal Üniversitesi/Hastanesi KPSS 50 En Az Lise 49 Personel Alıyor

Namık Kemal Üniversitesi/Hastanesince Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda en az lise mezunu KPSS 50 puan 49 personel alınacağı açıklanmıştır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu sınavsız ve KPSS taban puan şartsız, KPSS 50 ve KPSS 60 puanla farklı unvanlarda 49 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Hastanesi başvuru süreci

Adaylar başvurularını 9 Şubat 2022 tarihine kadar kurumun web adresinde ilan edilecek olan online başvuru sistemine ait bağlantıdaki Başvuru Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak, istenilen belgelerin de eklenmesiyle birlikte elektronik ortamda yapacaklardır.

personellll.jpg

Alınacak personellerin unvan ve sayıları

1 Eczacı, 9 Büro Personeli, 15 Güvenlik Görevlisi, 1 Şoför, 2 Aşçı, 6 Bakım Onarım Personeli, 11 Temizlik-Yemekhane Servis Elemanı ve 4 Destek Personeli alınacaktır.

Eczacı alımı için Eczacılık Lisans Programından mezun olmak (KPSS şartı yoktur).

Büro Personeli alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, 8 personel için ilgili bölümlerden Önlisans, 1 personel için Lisans mezunu olmak,

Güvenlik Görevlisi alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Lise mezunu olmak, 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, 5188 sayılı Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşımak ve vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak, Erkek olmak, Boy uzunluğu 170 cm’den kısa olmaması, kilosunun ise cm cinsinden boy uzunluğunun son 2 rakamından 15 den fazla, 13 den az olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, bedensel özürlü olmamak, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmamakla birlikte vücutta görünecek şekilde dövmesi bulunmamak.

Şoför alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Lise mezunu olmak, Erkek olmak, Geçerlilik süresi dolmamış D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Şoför olarak en az 2 yıl çalışmış olmak.

Aşçı alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve Alanında en az 1 yıl çalışmış olmak.

Bakım Onarım Personeli alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya ustalık belgesine sahip olmak, Geçerlilik süresi dolmamış en az B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilmek.

Temizlik Personeli alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Lise mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Destek Personeli alımı için 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden puan almış olmak, Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Erkek olmak ve Askerlik görevini yapmış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.