Nato Havadan Erken İhbar (FOB) Komutanlığı Personel Alımı 2017

Nato Havadan Erken İhbar (FOB) Komutanlığı Personel Alımı 2017

Nato Havadan Erken İhbar (FOB) Komutanlığı Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel 3’üncü Ana Jet Komutanlığı olarak açıklandı. Başvurular 03 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

KPSS şartı aranmayan ilanda Nato Havadan Erken İhbar (FOB) Komutanlığı Personel Alımı 4 Kişi olarak belirtildi. Alınacak personeller 1 kişi İnsan Kaynakları Personeli, 1 kişi Şoför, 1 kişi Bina ve Tesisat sorumlusu (istihkam) ve 1 kişi Sıhhi Tesisat olmak üzere Toplam 4 kişi personel alınacağı açıklandı.

1 adet İnsan Kaynakları Personeli için şartlar: En az lise mezunu, Tercihen Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Tercihen İngilizce bilen ve Tercihen ofis işlerinde tecrübesi olan adaylar alınacaktır.

1 adet Şoför için şartlar: Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olması, En az 2 yıllık E Sınıfı ehliyet sahibi olması, SRC2 ve SRC4 Belgesi sahibi, 30 yaşını aşmamış olması, Tercihen "G" sınıfı ehliyet sahibi olması ve Tercihen araç bakımından anlayan olması gerekmektedir.

1 adet Bina ve Tesis Sorumlusu (İstihkâm) için Şartlar: Sıhhi tesisat konusuna hakim, Bina ve tesislerin kontrol ve bakımı sorumluluğunu alabilecek, 25 yaşını aşmamış olması, Tercihen meslek lisesi ya da meslek yüksekokulu mezunu olması gerekmektedir.

1 adet Sıhhi Tesisat Ustası için şartlar: Sıhhi Tesisat konusunda en az 5 yıl tecrübeli olması, Erkek adayların askerliğini yapmış ya da muaf olması, tüm personel için; işini yapabilecek sağlık yeterliliğine sahip olması ve yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu çıkması gerekmektedir.

Başvuru şekli: Başvuru Formları Başvurular için fob_konya@hotmail.com adresine e-posta ile ya da "3'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı Konya" adresine elden teslim şeklinde CV gönderilerek gerçekleşecektir. Son Başvuru Tarihi : 03 Şubat 2017 Müracaat Tel : 332 221 81 00/122/114 numaradan bilgi alınabilir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.