Nazilli Belediyesi En Az İlkokul 2 Unvanda Kadrolu 31 Personel Alımı

Nazilli Belediyesi En Az İlkokul 2 Unvanda Kadrolu 31 Personel Alımı

Aydın ili Nazilli Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlarda en az ilkokul mezunu kadrolu 31 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar için şartlar ve detaylar haberimizdedir.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilana göre Aydın ili Nazilli Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu 31 personel alınacaktır. Alınacak personeller en az ilkokul mezunu olmak üzere 2 unvanda görev yapacaklardır.

Nazilli Belediyesi personel alımında başvuru süresi ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 5 Mayıs 2023 tarihine kadar Yeni Mahallesi Hürriyet Caddesi No:180 Nazilli/Aydın adresine yapacaklardır.

Nazilli Belediyesi hangi kadroda kaç kişi alıyor.

30 Beden İşçisi ve 1 Şehir ve Bölge Plancısı alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, Nazilli ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Beden İşçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Arazide çalışması engel olmamak.

Şehir ve Bölge Plancısı alımı için Şehir ve Bölge Planlama Lisans mezunu olmak, Daha önce şehir planlama ve kentsel dönüşüm projelerinde çalışmış olmak, Kentsel dönüşüm parametreleri doğrultusunda kamu birey borç alacak ilişkisini kurgulayabilecek olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.