Necmettin Erbakan Üniversitesi 1 Personel Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi 1 Personel Alımı

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi 7 Haziran 2017 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 22 Haziran 2017 olarak belirtildi. Başvurular Necmettin Erbakan Üniversitesi’ne şahsen yapılacaktır.

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi 7 Haziran 2017 tarihinde 1 avukat (kısmi zamanlı) alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 22 Haziran 2017 olarak belirtildi.

Kriterleri uyan adaylar; nüfus cüzdanı, diploma, avukatlık ruhsatı ve eğitim sertifikaları, adli sicil kaydı, 1 adet fotoğraf ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları biriminden temin edilebilecek başvuru formunu doldurarak son başvuru tarihi olan 22 Haziran 2017’ye kadar başvurularını şahsen yapabilirler.

Adaylarda aranan şartlar;  Hukuk Fakültesi mezunu olmak. Avukatlık ruhsatına sahip olmak. (Belgelendirmek kaydıyla) 8 yıllık mesleki tecrübesi bulunmak. (Belgelendirmek kaydıyla) Kamu İhale Hukuku, Tüketici Hukuku ve İş Hukuku alanlarında eğitim almış olmak olarak belirtilmiştir. Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Adaylarda aranan genel şartlar ise; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak olarak belirtilmiştir.

Ayrıca avukat (kısmi zamanlı) pozisyonu için KPSS şartı aranmadığından birden fazla başvuru olduğu taktirde adaylar arasında mülakat yapılacaktır.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.