Necmettin Erbakan Üniversitesi 24 Kamu Personeli Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi 24 Kamu Personeli Alımı

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından 11 Ağustos 2017 tarihinde 24 sözleşmeli personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular 11 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 26 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Adaylarda aranan şartlar şu şekild

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından 11 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan ilanda 19 hemşire, 4 diğer sağlık personeli ve 1 ebe alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 11 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 26 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular istenilen belgelerle beraber Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları biriminden temin edilecek başvuru formunu doldurarak şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; nüfus cüzdanı, diploma, çalışma belgesi ve eğitim sertifikaları fotokopisi, KPSS puanını gösterir belge, adli sicil kaydı, fotoğraf olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak, lise ve lisans mezunu adayların 2016 yılında Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girmiş olması olarak belirtilmiştir.

8 hemşire alımında hemşire adaylarının hemşirelik lisans programından mezun olması ve üçüncü basamak kamu hastanelerinde en az 1 yıl çalışmış ve halen çalışıyor olmak gerekmektedir. Adayların 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSSP3) girmiş olmaları da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

11 hemşire alımında adayların sağlık meslek liselerinin hemşirelik kurumundan mezun olması ve üçüncü basamak kamu hastanelerinde en az 1 çalışmış ve halen çalışıyor olması şartları aranmaktadır. 2016 yılında yapılan KPSS’den P94 puan türüne sahip olmak gerekmektedir.

4 diğer sağlık personeli alımında adayların sağlık meslek liselerinin acil tıp teknisyenliği bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca üçüncü basamak kamu hastanelerinde görev yapmış ve halen görev yapıyor olma şartı yer almaktadır.

Ebe alımında adayların ebelik lisans programından mezun, üçüncü basamak kamu hastanelerinde en az 5 yıl çalışmış ve halen çalışıyor olması istenmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.